מרצים און ליין המאגר האיכותי הגדול ל: הרצאות | כנסים | סדנאות | תכנים | גיבוש | העשרה | טלפון: 054-4758456 | מרכז המרצים האיכותי בישראל | מס' ספק במ. הבטחון: 11007424

טלפון: 054-4758456
סלולרי: 054-4758456
פקס:  153-3-5400059
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

אהוד יערי
אהוד יערי
מזרח תיכון, ערבים, אסלאם, ועוד
 אהוד יערי - מזרח תיכון, ערבים, איסלאם, הרצאות מרתקות על המצב השורר בעזה ובגבול הלבנון. ניתוחים מבריקים ומפתיעים על מלחמת לבנון וה מלחמה בצפון. ללא ספק אהוד יערי הוא הפרשן לענייני ערבים המבריק והאהוד ביותר בישראל.
אודות המרצה אהוד יערי

אהוד יערי הוא ללא ספק הפרשן המנוסה, הוותיק, המקצועי והמרתק ביותר בתחומו.

בעל תואר B.A בלימודי המזרח התיכון מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובעל תואר M.A בלימודי המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב.

 

ב-1986 שמש אהוד יערי עוזר למתאם הפעולות בשטחים - האלוף שלמה גזית במשרד הביטחון. בשנים 1975-1969 היה כתב לענייני ערבים בעיתון דבר ובגלי צה"ל. מ-1975 שימש אהוד יערי פרשן לענייני המזרח התיכון בטלוויזיה הישראלית. מ-1987, חבר מכון וושינגטון למדיניות המזרח התיכון. מ-1990, אהוד יערי כותב טור בג'רוזלם ריפורט. במהלך שנים אלה, שהה תקופות ארוכות במצרים ובלבנון ושנה אחת (1997) היה שליח ערוץ 1 בוושינגטון. כמו כן, ערך ראיונות בלעדיים עם אישים רמי מעלה, בהם הנשיאים: קלינטון, סאדאת, מובארק, ג'מיל, חסן מלך מרוקו, עבדאללה מלך ירדן ויאסר ערפאת; שרי החוץ: הסורי - פארוק א-שרע, התוניסי - חביב בן-יחיא, העומני - יוסף בן-עלווי ועוד.

 

ב-1978 זכה אהוד יערי בתואר עיתונאי השנה מטעם ועדת העורכים של העיתונות הישראלית - על סיקור השלום עם מצרים. ב-1982 זכה בפרס סוקולוב על סיקור המלחמה בלבנון. ב-1991 קיבל אהוד יערי את פרס רשות השידור על סיקור מלחמת המפרץ.

 

ב-1996 הגיש אהוד יערי את תוכנית הטלוויזיה מוקד. ב-1997 שידר סידרה תיעודית - ממלכת הכוזרים, בשלושה פרקים. פרסם מאמרים בשורה של עיתונים, בהם: ניו יורק טיימס, וושינגטון פוסט, וול סטריט ג'ורנל, אטלנטיק, אל-חיאת, אוסטרליין, נובוייה והעיתון ורמיה.

 

בשנים האחרונות מרבה אהוד יערי להרצות ולשתף את הקהל ב'מאחורי הקלעים' של העשייה האדירה שלו בתקשורת הישראלית והבינלאומית, מפגשיו המרתקים של אהוד יערי עם כל בכירי העולם הערבי בעבר ובהווה גדשו אותו במאות אנקדוטות וסיפורים שאף אחד לא יודע. אהוד יערי הנו מרצה בעל כשרון אדיר להחזיק קהלים גדולים ואישיותו מאפשרת לאירוע לקבל גוון יוקרתי ובעל משמעות.

נושאי הרצאות למרצה

1. המזרח התיכון בראיה היסטורית
2. אוסלו- מה יכולנו לצפות מראש
3. הפוליטיקה הפנים פלסטינית
4. תהליך השלום לאן
5. אירגוני הסרוב ויחסיהם עם הרשות
6. ערפאת- מפי מי שהכיר אותו יותר מכל ישראלי אחר

 מאמרים שלאהוד יערי

לא רק שקרים אנטישמיים

''פרש בלי סוס'', סדרת הטלויזיה המצרית הפופולרית, המשודרת ב- 14 תחנות ערביות, היא לא הפרודוקציה האנטישמית היחידה המוקרנת מדי יום בחג הרמאדן הנוכחי. לצופים המעונינים בקצת יותר ממה שיכולים להציע ''הפרוטוקולים של זקני ציון'', יש די והותר חלופות. אנטישמיות נהפכה לצעקה האחרונה בתעשיית הבידור הערבית.

אל-מנאר, רשת הטלויזיה של החיזבאללה, המשודרת מלבנון, מציגה את ד''ר ראזי חוסיין, פנסיונר במשכורת אש''ף ויועצו לשעבר של הנשיא המנוח חאפז אל-אסאד. חוסיין יושב באולפן ומתאר בידענות את תכונות היהודי המצוי, כולל ''שקרים, בוגדנות וחמדנות''. התוכנית, קרויה ''בית העכביש'' (ע''ש הערתו של מנהיג החיזבאללה, חאסן נאסראללה שטעכביש). הפרומו של התוכנית כולל וידאו קליפים המבטיחים ש''ישראל תושמד'' בצירוף תמונות המתארות זאת.

הרצאות בוידאו

הרצאות לשמיעה

There seems to be an error with the player !

הרצאתו של אהוד יערי

There seems to be an error with the player !

הרצאתו של אהוד יערי

מרצים קשורים

054-4758456
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מרצים און ליין, המאגר האיכותי הגדול ל:
הרצאות | מרצים | כנסים | סדנאות | תכנים | גיבוש | העשרה ועוד...