מרצים און ליין המאגר האיכותי הגדול ל: הרצאות | כנסים | סדנאות | תכנים | גיבוש | העשרה | טלפון: 054-4758456 | מרכז המרצים האיכותי בישראל | מס' ספק במ. הבטחון: 11007424

טלפון: 054-4758456
סלולרי: 054-4758456
פקס:  153-3-5400059
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

ד
ד"ר ירון זפרן
פארפסיכולוגיה
 דר' זפרן מרצה מבוקש בארץ ובחו"ל בתחומי הפנג-שואי והפסיכולוגיה הטראנספרסונלית
אודות המרצה ד"ר ירון זפרן

דר' ירון זפרן: עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. הוא בוגר הפקולטה לפסיכולוגיה וב.א. למצטיינים באוניברסיטת חיפה, בעל תואר שני במדעי המטפיסיקה ודוקטורט (Ph.D.) בפסיכולוגיה טראנספרסונלית. במסגרת לימודיו הוא הוסמך כמהפנט קליני בכיר בארה"ב. בין התחומים אותם חקר – טראנס דאנס, ופנג שואי. בעבר עסק ביעוץ ובטיפול פרטני על-פי עקרונות רוחניים הוליסטיים ולימד פיתוח הפוטנציאל העל-חושי. הוא השתלם כאמן פנג-שואי אצל מאסטרים מובילים בעולם, ומשמש הנציג הרשמי של ישראל בארגון העולמי לפנג-שואי. דר' זפרן הינו המורה הראשון והמוביל בישראל המכשיר אומני פנג-שואי, במסגרת "הפקולטה ללימודי פנג שואי"

דר' זפרן מרצה מבוקש בארץ ובחו"ל בתחומי הפנג-שואי והפסיכולוגיה הטראנספרסונלית, עד כה היה הנושא לעשרות מאמרים וכתבות בכלי התקשורת השונים בארץ ובחו"ל וגם כתב רבות בעתונים (דוגמת "ידיעות אחרונות", ו"חיים אחרים") בנושאי מיסטיקה ורוחניות.

נושאי הרצאות למרצה
1. פנג-שואי - עיצוב פנים הוליסטי
כיצד לשפר את מצבנו הבריאותי על-ידי שינוי המיקום של רהיטים ומראות? איך להביא שפע ע"י מיקום נכון של צמחים ופעמוני-רוח? מהן הדרכים למשוך אהבה לחיינו באמצעות תאורה נכונה וקריסטלים? הרצאה פרקטית ופיקנטית - שיכולה לשנות.
2. מאגיה לבנה: האם גם את/ה מכשפ/ה?
בכל תרבות וזמן היו מכשפות,שלעיתים היו מבוקשות כנביאות ומחוללות ניסים, ולעיתים נרדפו והועלו על מוקד. מהי בעצם מאגיה? מה ההבדל האמיתי בין מאגיה לבנה ושחורה? האם כל אדם יכול להטיל קללות וברכות? במהלך ההרצאה ינתנו טיפים מאגיים ויוצגו לחשים שמקורם בספרי כישוף עתיקים. האחריות מוטלת על המשתמש!
3. הפנוזה - האמנם שליטה מוחית?
מהי הפנוזה וכיצד היא עובדת? האם ניתן להפנט כל אדם? ומהן הסכנות? טיפול הפנוטי בחרדות עישון, השמנה וכו'. ההפנוזה בשרות הפסיכולוגיה, הרפואה והמשטרה. תסוגת גיל באמצעות היפנוזה. הרצאה מרתקת בליווי המחשות.
4. גלגולי נשמות לאנשים רציונליים
מה קורה לנשמה לאחר המוות? עדויות מדהימות של אנשים שחזרו מן המוות. גלגולי נשמות על פי הקבלה
5. פאראפסיכולוגיה-מדע או מיסטיקה?
מהו החוש השישי? טלפתיה וכיפוף כפיות - האם רק אצל יחידי סגולה? ראיית הילות, הילינג, קריאה בכף היד וקלפים, וכיצד מסביר זאת המדע. במהלך ההרצאה יודגם החוש השישי על מתנדבים מהקהל.
6. פענוח שפת הגוף ומסרים סמויים
כולנו מנסים "לקרא" אנשים ולפענח מה באמת מנסים לומר לנו. בהרצאה יובאו עקרונות שפת הגוף - תנוחות, הבעות ותנועות ידיים, ושימושיהן בעבודה, בחברה ובמצבי חיזור. כיצד להתרשם נכון מאדם? כיצד לזהות שקרים? ומה משדרת שפת גופנו לאחרים? נושא רלוונטי לכל אדם!
7. חלומות נבואיים ואחרים
כיצד נוצרים חלומות ומה הם אומרים? איך לזכור אותם? כיצד לפרש את חלומותינו? תת-המודע והבנת שפת הסמלים שלו. משמעות חלומות נפוצים (כמו - ריחוף, מרדף, נפילה, עירום). חשיבות חלומות שחוזרים על עצמם ומה לגבי חלומות נבואיים וטלפתיים? חלום של הרצאה…
8. אמונות תפלות - האמנם?
נמצא ש - 90% מהאנשים, ובמיוחד המפורסמים והמצליחים, מאמינים באמונות תפלות! כיצד, למשל, התפתחה הרתיעה מחתולים שחורים ומהמספר 13? מאין מנהגים כמו תליית "חמסה" או פרסה בבית? וכיצד זה שכיום עדיין מאמינים בעין-הרע? נושא קליל ומבדר, עם שפע של דוגמאות.

הרצאות בוידאו

הרצאות לשמיעה

מרצים קשורים

054-4758456
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מרצים און ליין, המאגר האיכותי הגדול ל:
הרצאות | מרצים | כנסים | סדנאות | תכנים | גיבוש | העשרה ועוד...