מרצים און ליין המאגר האיכותי הגדול ל: הרצאות | כנסים | סדנאות | תכנים | גיבוש | העשרה | טלפון: 054-4758456 | מרכז המרצים האיכותי בישראל | מס' ספק במ. הבטחון: 11007424

טלפון: 054-4758456
סלולרי: 054-4758456
פקס:  153-3-5400059
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

רוני פורת
מאסטרו רוני פורת
ניהול מנצח, מאסטרו למנהיגות
   ההרצאה הבאה כבר לא תהיה סטנדרטית. רוני פורת, יוצר בכל נימי נפשו, מן המרצים הבולטים בתחום הניהול, הקואוצ'ינג (אימון), האימון העסקי, הובלת צוות ועוד... מלחין ומנצח על תזמורות ברחבי העולם רוני פורת מגיש לכם את הסימפוניה של עולם העסקים, מנקודת מבט של מנצח וירטואוז. מכיווני הכלים הצורמים ועד ליצירה המושלמת. בוא לנצח בעסקים.
אודות המרצה מאסטרו רוני פורת

 

רוני פורת מנצח על תזמורות בארץ ובעולם ,מלחין מוזיקה להרכבים קאמריים ותזמורת.
במקביל לעיסוקו כמוסיקאי, פעיל רוני פורת כמרצה מבוקש בנושאי מנהיגות וניהול וכמאמן אישי ומאמן עסקי. ועוסק בתחום אימון אישי ואימון עסקי באופן פעיל.
רוני פורת
הנו מרצה מבוקש מאוד בקרב ציבור החברות הפרטיות וחברות ההיי-טק. הובלת צוות, ניהול, ניצוח וניהול עובדים, אימון אישי ואימון עסקי הם התכנים המלווים את הרצאותיו של מאסטרו רוני פורת ולכן הביקוש הרב להרצאה ייחודית המשלבת תכנים מקוריים מעיסוקו כיוצר ומנצח ותכנים ניהוליים גרידא.

מוזמן להופיע בקביעות וליצור תכניות קונצרטים המשלבות מוסיקה עם אומניות במה, תוכניות מונחות לצעירים ומבוגרים וכן תכניות לילדים עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית, הסימפונית ראשון לציון והסימפונית ירושלים.
נמנה על מייסדיי "תזמורת הבמה הישראלית" אותה ניהל מוזיקאלית החל מהקמתה בשנת 1992 ועד 2004 .
בחופשות הקיץ של שנות לימודיו באקדמיה עסק רוני פורת בהופעות רחוב באירופה וארה"ב, שם רכש מיומנויות מתחום התיאטרון הקוסמות והלהטוטנות ופיתח גישה בלתי אמצעית וייחודית לקשר עם הקהל, גישה המיושמת בקונצרטים אותם הוא עורך ומגיש ובהרצאות.

פרט לסדרות קונצרטים "רגילות" יוצר רוני פורת פרויקטים המשלבים מוזיקה ותיאטרון ומביאים אל בימת הקונצרטים דגם חדש של קונצרט \ תיאטרון היוצר עניין רב וזוכה לשבחים. בין העבודות אותן מבצע רוני פורת עם תזמורת הבמה נמנות "פנטזיה לקוף ותזמורת" אותה הלחין על פי המונולוג של פרנץ קפקא "דין וחשבון לאקדמיה" (פסטיבל ישראל 1999) "החברים של סופיה" המביא אל הבמה את סיפור המוזיקה הרוסית שהביאו עמם העולים מחבר העמים לישראל ו"המנגינה האחרונה" – קונצרט \ תיאטרון המתאר עולם עתידי נטול מנגינות (פסטיבל ישראל 2004).

לצד פעילותו על בימות הקונצרטים יוצר פורת בתחומיי התיאטרון והמוסיקה הקלה. במסגרת זו יצר ומופיע עם "חיותה" – פנטזיה מוזיקאלית \ תיאטרלית על פי חנוך לוין. המופע זכה בפרס התיאטרון הישראלי לשנת 2006.

מדי קיץ מוזמן פורת לנצח וללמד ניצוח בהונגריה במסגרת הקורס הבינלאומי Music Without Borders המיועד למוסיקאים מצטיינים מכל העולם.

נושאי הרצאות למרצה

 

 1. "ניהול מנצח" ©
  הרצאה / סדנת מנהיגות עם אופציה להרכב נגנים
  מניהול אישי למנהיגות - לומדים מהמאסטרים הגדולים איך להוביל צוות מתוך השראה.
 2. "יצירת חיי" ©
  סדרת הרצאות / סדנאות הבנויות על החיבור לעולם המוסיקה והניצוח:
 3. מאיפה כל העוצמה הזו
  מה ניתן ללמוד מבטהובן ורוול על כוחן של הצהרות ועל הבחירות היומיומיות שאנו עושים? מה ההשפעה של אלו על העוצמה הפנימית שלנו.
 4. יצירתיות והתמסרות לידי הדמיון
  על הנכונות שלנו להיות "לא מציאותיים". "מפצח האגוזים" של צ'ייקובסקי כמפתח לעולם הדמיון וההשראה.
 5. טעויות ו"עונשים"
  מה ניתן ללמוד מהטעויות המוסיקליות והאם אפקטיבי להעניש על טעויות בחיי העבודה ובחיים הפרטיים?

 

 מאמרים שלמאסטרו רוני פורת

ניהול מנצח

 

סדנת "ניהול מנצח" היא מוצר נוסף במסגרת פרויקט "יצירת חיי" המחבר בין  שני תחומים מרכזיים בעשייה של רוני פורת – המוסיקה (מהזווית של המנצח והמלחין) יחד עם האימון (קואוצ'ינג) וההעצמה האישית.

בסדנא יושם דגש על נושאים איתם המנהל מתמודד יום יום, כשבמרכז נושא הניהול לעומת המנהיגות וההובלה, ויצירת סינרגיה.

הרצאות בוידאו

הרצאות לשמיעה

מרצים קשורים

054-4758456
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מרצים און ליין, המאגר האיכותי הגדול ל:
הרצאות | מרצים | כנסים | סדנאות | תכנים | גיבוש | העשרה ועוד...